Kariera

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży online

MIEJSCE PRACY:

Wielkopolska, Kiełczewo

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w marketingu
  • Bieżąca wiedza z najnowszymi technikami w zakresie social media
  • doświadczenie w branży online i dobra znajomość stron internetowych
  • znajomość obsługi programów graficznych
  • umiejętność tworzenia zdjęć produktowych
  • kreatywnośc i chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • samodzielność
  • prawo jazdy w kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie profili spółki na portalach społecznościowych i stronę internetową
  • pomoc w stworzeniu i póżniejszy nadzór oraz obsługa sklepu internetowego
  • stowrzenie, nazdór oraz obsługa konta Allegro
  • Koordynacja zamówień z Allegro, z social media i sklepu internetowego
  • przygotowanie materiałów reklamowych (ulotki, katalogi, plakaty itp)
  • planowanie i realizacja kampani reklamowych
  • reprezentacja spółki na targach: samodzielne wyszukiwanie wydarzeń, organziacja stoiska i przygotowanie materiałów reklamowych

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności idoświadczenia zawodowowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • Perspektywę rozwoju - szkolenia
  • Opiekę medyczną i socjalną.

Swoje kandydatury prosimy o przesyłanie drogą mailową na adres: paulina@walenciak.pl

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Cukiernik na dziale wykończenia ciast, tortów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: dyplom czeladniczy oraz pozytywnie zdany egzamin zawodowy na cukiernika po Zespole Szkół Zawodowych
  • Poziom wykształcenia : minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie: minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego cukiernika w dziale wykończenia ciast i tortów.
  • Dodatkowe: Aktualne badanie mikrobiologiczne na nosicielstwo bakterii z rodzaju Salmonella i Shigella oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę (ciągłe nowości od strony klientów, którzy dają nam wyzwania do wykonania tortów, których nie posiadamy w swoich katalogach)
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Perspektywę rozwoju - system szkoleń za pośrednictwem technologów z firm zewnętrznych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Swoje kandydatury prosimy o przesyłanie drogą mailową na adres: biuro@walenciak.pl

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku ekspedientka, dekoratorka witryn i regałów.

MIEJSCE PRACY: Wielkopolska

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: ukończenie szkoły zawodowej, mile widziany technik handlowiec
  • Doświadczenie: na stanowisku ekspedientki w branży piekarniczo- cukierniczo- lodziarskiej
  • Dodatkowe: Aktualne badanie mikrobiologiczne na nosicielstwo bakterii z rodzaju Salmonella i Shigella (standardowe badania w stacji Sanitarno- Epidemiologicznej) oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Pracę w systemie zmianowym lub jednozmianowym (w zależności od punktu sprzedaży)
  • Dobrą atmosferę w pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, Opiekę medyczną i socjalną,
  • Umowa o pracę

Masz lokal do wynajęcia ? – odezwij się do nas!

Jeżeli posiadasz lokal, który chcesz sprzedać lub wynająć - skontaktuj się z nami telefonicznie:
65 5 12 43 86 lub napisz do nas maila biuro@walenciak.pl

Jesteśmy zainteresowani lokalami w Poznaniu, w okolicy Poznania, Lesznie, Śremie, Gostyniu, Kościanie, Buku, Mosinie, Puszczykowie, Stęszewie, Luboniu.

Odezwij się do nas, a może uda nam się nawiązać owocną współpracę